Úvěrka.cz recenze, zkušenosti, diskuze

Pokud zrovna nedisponujete dostatečnou finanční rezervou, po které v případě potřeby můžete sáhnout, můžete sáhnout po půjčce s názvem Úvěrka.cz. Může se vám pokazit, lednice, pračka či automobil. Služba Úvěrka.cz nabízí možnost obtížné období překlenout.

Půjčka Úvěrka.cz

Úvěrka.cz je dostatečně rychlá a spolehlivá online bezúčelová půjčka. Zájemcům o půjčku nabízí možnost rychle a jednoduše získat peníze. Prostřednictvím jednoduché registrace a online formuláře zažádáte o půjčku a vyčkáte na SMS, ve které se dozvíte, zda vám byla žádost o půjčku schválena. Úvěrka.cz funguje jako nebankovní půjčka a její schválení je velmi rychlé. Úvěrka.cz požaduje zaměstnání a žádné dluhy, proto také patří k bezpečnějším a férovějším půjčkám.

Úvěrka.cz rychlá půjčka

Na internetových stránkách společnosti je přímo na hlavní stránce k dispozici kalkulačka, na které snadno zjistíte, kolik při určité zapůjčené částce měsíčně budete splácet, výšku RPSN, úrok i poplatky. Budete-li spokojení, může rovnou získat úvěr vytvořený pomocí informací v kalkulačce. Postup k získání úvěru je snadný. Stačí si zvolit částku a počet splátek, pak vyplnit krátký online formulář a počkat na potvrzení půjčka. Půjčka je výhodnější pro klienty, kteří potřebují částku do 40 000 Kč a nechtějí si u banky značně zdlouhavě vyřizovat úvěr.

Co je třeba mít při žádosti o půjčku Úvěrka.cz

 • platný Občanský průkaz + jiný doklad totožnosti, jak Cestovní pas nebo Řidičský průkaz
 • práci na hlavní pracovní poměr nebo ŽL, jste-li OSVČ
 • bankovní účet
 • mobilní telefon
 • musíte být svéprávní
 • nesmíte mít neuhrazené dluhy

Kolik si lze půjčit

Úvěrka.cz nabízí půjčku ve výši od 20 000 do 40 000 Kč se splatností až jeden rok. Tato společnost na trhu působí už více jak 5 let. Každá žádost o půjčku je pečlivě posouzena. Byla poskytnuta již mnoha tisícům spokojených uživatelů. Vše lze snadno vyřídit online z pohodlí domova. Více informací lze získat na webu Úvěrky.cz nebo lze zavolat na telefonní linku s operátory Úvěrky.cz, kteří jsou k dispozici 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Půjčku máte na svém účtu do 24 hodin.

Výhody Úvěrky.cz

 • přehledné informace na webu
 • možnost splatnosti až 1 rok
 • nabízí až 40 000 Kč
 • věková hranice od 21 – 65 let
 • bezúčelová nebankovní půjčka
 • nízký úrok bez skrytých poplatků
 • na podmínky půjčky a jiné informace se lze dotázat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu
 • půjčku máte na svém účtu do 24 hodin

Úvěrka.cz recenze a zkušenosti

Spotřebitelský úvěr od Úvěrky.cz je obecně velmi oblíbený. Jedná se o jednu z nejvýhodnějších krátkodobých půjček, které jsou v současné době na trhu. Společnost si zakládá zejména na bezpečnosti a spolehlivosti, dále pak individuálním přístupu ke každému žadateli a dostupnosti online 24 hodin denně každý den. Společnost má přehledné internetové stránky pro snadné a rychlé vyřízení půjčky, velmi dobrou a ochotnou zákaznickou podporu. Úroky sice nepatří k nejnižším, ale to se u krátkodobých půjček projevuje. Jde o bezpečnou nebankovní půjčku.

Položka Info
částka 20 000 – 40 000 Kč
splatnost 2 – 12 měsíců
způsob poukázání převod
musí být zaměstnanec ne
Min. příjem ne
Potvrzení o příjmu ne, zcela výjimečně
kontroluje registr ne
první půjčka zdarma ne
potřebné dokumenty OP
RPSN od 79,12% do 315,57%
ručitel / ručení ne
účel bezúčelová
délka vyřízení 15 minut
lze komplet vyřídit online ano
předčasné splacení zdarma ano
Poplatek za poskytnutí ano
výhody Nízký úrok, neplatíte žádné skryté poplatky
Občanství ČR
Věková hranice/rozsah od 21 – 65 let
Bankovní účet ano

Autor příspěvku: Pavla Růžičková

Zajímá mě ekologie, příroda, zdravý životní styl, fitness, bydlení i zahrada, ale i ekonomika, osobní rozvoj a všechny zajímavé projekty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *