ČSOB Flexi půjčka na cokoliv recenze, zkušenosti, diskuze

ČSOB Flexi půjčka je moderní a rychlá bankovní online půjčka poskytovaná danou bankou nebo zprostředkovávaná společností Československá obchodní banka a.s. Všichni žadatelé mohou bez ručitele získat částku 20 000 až 800 000 korun. Můžete si také zvolit celkovou dobu splatnosti půjčky volitelnou v rozmezí 12 měsíců až 8 let. ČSOB Flexi půjčka určená na cokoliv je tedy neúčelová, získané peníze lze libovolně využít na cokoliv v tu chvíli potřebujete. Roční úroková sazba nákladů je od 6,9 % a liší se v závislosti na výši půjčované částky a vámi zvolené době splatnosti. Velmi dobře vám poslouží i online kalkulačka na webu společnosti.

Vyřízení půjčky

Vyřízení půjčky lze provést buď přímo v bance, po telefonu, nebo pomocí snadné online žádosti přes webové stránky banky přímo z domova. Současní klienti banky ČSOB si pak tuto žádost mohou vyplnit přímo přes své internetové nebo mobilní bankovnictví a ušetřit tak spoustu času. Noví klienti, kteří nemají v bance účet, musejí doložit dva doklady totožnosti k výši svých příjmů. Pokud máte už u ČSOB nějakou dobu účet a chodí vám na něj výplata, máte vyřízení půjčky mnohem snazší.

Půjčka ČSOB Flexi bez ručitele

Půjčka ČSOB je velmi rychlá a své peníze budete mít vyplaceny do 30 minut na svém účtu od momentu schválení žádosti. Poskytnutí půjčky je navíc zcela zdarma a 100% bez skrytých poplatků. Stejně tak zdarma je i vedení úvěrového účtu po celou dobu splácení půjčky. Poskytovatel půjčky pro její schválení bude vyžadovat doložení finančního příjmu v podobě výplatní pásky, výpis z účtu za určité období nebo třeba důchodový výměr, na čemž závisí schválení žádosti. Nemusíte mít však obavu, ověření poskytnutých údajů probíhá maximálně diskrétní formou.

Kontrola registrů dlužníků

Poskytovatel půjčky během jejího schvalování kontroluje dostupné registry dlužníků, jako je třeba SOLUS. Obvykle však záleží na celkovém vyhodnocení bonity žadatele. Pokud jste si ale vědomi, že máte záznam v registru, využijte raději nabídku tzv. půjček bez registru. Výrazně tak zvýšíte svou šanci na schválení vámi podané žádosti.

Výhody ČSOB Flexi půjčky

 • vysoký úvěrový limit až 800 000 korun
 • možnost využití na cokoliv bez dokládání účelu půjčky
 • dlouhá doba splatnosti až 96 měsíců tzn. 8 let
 • flexibilní možnost odložení měsíční splátky až o 3 měsíce
 • možnost změny výše splátky
 • možnost vložit mimořádnou splátku
 • možnost půjčku předčasného zplacení půjčky

Nevýhody ČSOB Flexi půjčky

 • klienti ČSOB získají RPSN od 6,9 % p.a., cizí klienti ve výši od 8,2 % p.a.
 • orientační kalkulačka na webu vám neukáže celkovou splatnou částku
 • je nutný souhlas manžele/manželky u půjčky ve výši nad 300 000 korun
 • schvalovatelnost půjčky se nyní pohybuje na nízké úrovni cca 20 %
 • půjčka je dostupná žadatelům bez záznamu v rejstříku trestů a mimo exekuční řízení

Autor příspěvku: Pavla Růžičková

Zajímá mě ekologie, příroda, zdravý životní styl, fitness, bydlení i zahrada, ale i ekonomika, osobní rozvoj a všechny zajímavé projekty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *