Česká spořitelna, jak si půjčit, půjčka, recenze, zkušenosti, diskuze

Česká spořitelna přináší svým klientům řadu produktů. Mezi nimiž je i výhodná půjčka. Bankovní úvěr vám nabízí možnost získat peněžní částku až do výše až 700 000 Kč. V individuálních případech i 2 500 000 Kč.

půjčka česká spořitelna

Půjčka u České spořitelny

Půjčka u České spořitelny je rychlá a peníze můžete obdržet ve velice krátkém časovém intervalu. Stačí vám podpis jednoduché, přehledné a krátké smlouvy. Tato půjčka online je na cokoliv, takže vás ve způsobu použití peněz neomezuje. Začíná u roční úrokové sazby již od 5,9 % a v rámci řádného splácení je spolehlivým klientům odpouštěno až 15 měsíčních splátek. Jde tedy o velkou příležitost, jak co nejvíce ušetřit. Každý žadatel může bez ručitele získat částku 20 000 Kč až 700 000 Kč a celková doba splatnosti půjčky je v rozmezí 12 měsíců až 10 let, kterou si sami zvolíte. Roční úroková sazba nákladů se odvíjí od výše půjčované částky a době splatnosti, proto vyzkoušejte online kalkulačku.

Půjčka České spořitelny je bez ručitele

Půjčka od České spořitelny je skutečně rychlá a peníze vám budou vyplaceny do 15 minut na účet od schválení žádosti. Jednorázový poplatek za poskytnutí půjčky je ve výši 1 % z poskytnuté částky, jeho maximální částka je 5 000 Kč. Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení vaší půjčky zdarma. Doložit musíte výši vašeho finančního příjmu. Dokladem může být výplatní páska, výpis z účtu za určité období nebo důchodový výměr. Ověření poskytnutých údajů probíhá v maximálně diskrétní formě. Doložení finančního příjmu je nezbytné pro schválení žádosti. Zvolit ale můžete i některou z půjček bez doložení příjmu.

Registry dlužníků jsou při žádostech o půjčku kontrolovány

Poskytovatel půjčky kontroluje dostupné registry dlužníků například na SOLUS. Případný negativní záznam žadatele může vést k zamítnutí žádosti o půjčku, ale ve větší míře obvykle záleží na celkovém vyhodnocení bonity žadatele o půjčku. Pokud máte momentálně záznam v registru, využijte raději nabídku půjček bez jejich kontroly, tedy tzv. půjčky bez registru. Pak zvýšíte šanci na schválení vaší žádosti.

Výhody půjčky u České spořitelny

 • Velmi nízké RPSN je již od 5,9 % ročně.
 • Můžete využít delší dobu splatnosti úvěru až 120 měsíců na 10 let.
 • U půjčky do 200 000 Kč není nutné být klientem České spořitelny.
 • Vysoký úvěrový limit půjčky až 700 000 Kč na cokoliv si určíte.
 • Možnost zvýšení nebo snížení splátky až o 50 %.
 • Možnost 2x ročně odložit splátku.
 • Atraktivní bonusy za řádné splácení půjčky, možnost celkem až 15 odpuštěných splátek.

CTA chci půjčit

Nevýhody půjčky u České spořitelny

 • Půjčka je dostupná žadatelům bez záznamu v rejstříku trestů.
 • Zcela online lze vyřídit pouze úvěry do limitu 200 000 Kč.
 • U půjčky od 200 000 Kč a výše se platí jednorázový poplatek za vyřízení a zpracování úvěru ve výši 1 % z poskytnuté částky, maximálně však 5 000 Kč.
 • Lepší úroková sazba je podmíněna řádným splacením úvěru – rozdíl až RPSN 2 % p.a.
 • Velmi nízká schvalovatelnost žádostí.

Schvalovatelnost půjčky

Dlouhodobá schvalovatelnost půjčky Česká spořitelna je velmi nízká. Každá žádost o půjčku je ale posuzována samostatně a nemusí to být váš případ při vyhodnocení vaší žádost. Potřebujete-li peníze ale opravdu rychle a zároveň hledáte půjčku, kde vám opravdu půjčí, využijte raději nabídku půjček bez kontroly registrů a hledejte tzv. půjčky bez registru. Výrazně si zvýšíte šanci na schválení žádosti.

Autor příspěvku: Pavla Růžičková

Zajímá mě ekologie, příroda, zdravý životní styl, fitness, bydlení i zahrada, ale i ekonomika, osobní rozvoj a všechny zajímavé projekty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *