Recenze nebankovní půjčky CreditGo

CreditGo je rychlá půjčka před výplatou, kterou lze uzavřít i online z pohodlí svého domova. V případě nutnosti je možné prodloužit dobu splatnosti a půjčku mohou získat třeba i matky na mateřské dovolené. K půjčce Credit Go však nelze uzavřít pojištění, což ale u podobných půjček není nic neobvyklého.

Nebankovní půjčka CreditGo

Credit Go je půjčku na pár kliků, kterou provozuje Emma´s credit s.r.o. Rychlé a jednoduché půjčky na trhu pomáhají klientům překlenout krátké období finanční krize a vyřešit náhlé nebo nečekané finanční komplikace. Na půjčce Credit Go můžete získat až 15 000 Kč se splatností až 30 dní. Navíc můžete požádat o prodloužení. Úvěr není možné doplatit dříve ani vložit mimořádnou splátku. Můžete se podívat na recenze nebankovních půjček.

CTA chci půjčit

Credit Go a parametry

Credit Go je krátkodobá půjčka, nebo také rychlá půjčka před výplatou. Můžete si jako nový klient půjčit od 500 Kč do 10 000 Kč a stávající klient 15 000 Kč se splatností od 5 do 30 dnů. Credit Go nepočítá s pravidelnými splátkami a vzhledem ke krátké době trvání půjčky vracíte částku s úroky a poplatky najednou. Úrok i poplatky zjistíte individuálně, když si na stránkách společnosti zadáte údaje do kalkulačky. Úrok zpravidla zůstává na 36 % a výše poplatků se mění podle zadání. Využít můžete i srovnání půjček.

Základní parametry půjčky CreditGo

  • 500 Kč – 10 000 Kč (15 000 Kč pro stávající klienty)
  • Úrok 36 %
  • Vrácení celé částky
  • Poplatky dle výše půjčky a doby splatnosti
  • Doba splácení 5 – 30 dní
  • Minimální věk 18 let
  • Občan ČR či trvalý pobyt v ČR
  • Nutno doložit doklady totožnosti

Schvalování a kontrola záznamů v registrech   

Pokud má klient negativní záznam v registru dlužníků, může o půjčku požádat, ale registr se kontroluje, proto je pravděpodobné, že půjčka schválena nebude. Podle registru dlužníků se hodnotí nejen bonita klienta, ale i jeho finanční historie.

Prodloužení splatnosti půjčky

Pokud klienti zjistí, že nemohou svou půjčku splatit v předepsané době splatnosti stanovené ve smlouvě, můžete zažádat o její prodloužení. Bude vám zaslán dodatek o smlouvě, kde bude mimo jiné i nová výše úroků.

Jak uzavřít půjčku Credit Go

Požádat o půjčku u Credit Go je možné pouze online. Společnost Emma´s credit s.r.o. nemá pobočky, má jen sídlo v Praze na Novém Městě. Pracovníci Credit Go jsou k dispozici pouze ve všední dny od 8:00 nebo od 9:00 do 18:00. Můžete volat na klientskou linku, nebo položit dotaz chatem či e-mailem. Možnost nebankovní půjčky Credit Go mohou využít i klienti, kteří nemají vlastní bankovní účet. Mohou použít i cizí účet, ale musí na něm mít zřízeno dispoziční právo.

CTA chci půjčit

Žádost o půjčku Credit Go

Prvním krokem je registrace nového klienta nebo přihlášení stávajícího klienta na stránkách Credit Go. Vyplníte údaje o vaší osobě, jako je jméno, příjmení, adresa, rodné číslo, číslo občanského průkazu, kontakty, informace o vašich příjmech a výdajích a pak můžete přejít k žádosti o půjčku. Můžete si také na stránkách Credit Go do kalkulačky půjčky nastavit výši úvěru a dobu splatnosti, které vám vyhovují, kde uvidíte, jaké jsou podmínky vaší půjčky, jak je vysoký úrok, poplatky a kolik zaplatíte celkem, a pak se rozhodnout, zda se vyplatí půjčku uzavřít.

Autor příspěvku: Pavla Růžičková

Zajímá mě ekologie, příroda, zdravý životní styl, fitness, bydlení i zahrada, ale i ekonomika, osobní rozvoj a všechny zajímavé projekty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *