Půjčka na auto

Automobil je dnes běžným vybavením domácností a součástí našich životů. Potřebujeme jej k přepravě věcí, k podnikání, k cestování na dovolenou i do práce a pro rodinu je nutností. Nejde o levnou záležitost, a proto je dobré využít na jeho financování úvěr. Právě půjčka na auto je jednou z nejvíce poptávaných. Auto lidé potřebují na osobní přepravu, v souvislosti s prací nebo podnikáním.

Půjčky na auto jsou například Zonky, Online půjčka bez papírů od České spořitelny, Hello půjčka, Airbank půjčka, Equa bank AutoPůjčka, Cofidis úvěr na auto, ČSOB autopůjčka, Fér půjčka na auto od Sberbank a další.

Půjčka na nové i ojeté auto

Půjčka na auto může být určena k financování jak staršího ojetého a levnějšího vozidla, tak i ke koupi nového auta. Rozsah nabízených půjček je široký a lze získat částky od pár desítek, přes po několik stovek tisíc korun, až do jednoho milionu korun. Porovnat si v kalkulačkách a srovnávačích lze možnosti dle výši částky, délky splácení, celkové vhodnosti, jak chcete financovat svůj automobil.

Žádost ihned

Může jít o vůz k osobnímu nebo pracovnímu užívání, osobní nebo užitkový. Můžete si koupit takový vůz, který vám bude vyhovovat. Můžete si snadno a online vybrat, která rychlá půjčka na auto pro vás bude ta pravá. Můžete o ni také ihned, online, jednoduše a z pohodlí domova požádat. Díky tomu můžete mít svůj nový automobil v garáži velmi brzy.

Porovnání půjček na auto

Abyste zjistili, která půjčka na auto je ta nejvýhodnější, nemusíte obcházet všechny banky. Od toho je k dispozici srovnání auto půjček, kde se všechny informace dozvíte pohromadě na jednom místě. Kalkulačka půjček vám individuálně vypočítá výši úroku, RPSN i konečnou přesnou částku, kterou budete měsíčně splácet, podle vašich konkrétních představ.

Výhodný úvěr na auto bez navýšení

Výhodný úvěr na auto bez navýšení může tak působit jen na oko. Cena se může prodražit se skrytými poplatky, o kterých se poskytovatel nezmíní. Dejte si pozor i na půjčky na auto bez nahlížení do registru a dokládání příjmů, které se objevují nejčastěji u menších úvěrových společností. V nabídce může být háček. Zkuste srovnání půjček na auto u bank a spolehlivých nebankovních společností.

Je půjčka na auto lepší než leasing?

Pořízení automobilu na leasing s sebou nese řadu nevýhod, vozidlo nevlastníte. Až do konce splacení leasingu jste pouhý nájemce. Mohou vás překvapit vysoké poplatky za uzavření smlouvy a většinou je nutné zaplatit část ceny automobilu předem v akontaci. Při krachu leasingové společnosti je vaše vozidlo zabaveno na umoření dluhu. Auto na úvěr je ihned vaše. Půjčka bývá levnější než leasing a navíc si můžete nastavit optimální délku splácení. V případě zadlužení lze vůz bez potíží prodat.

Nejvýhodnější půjčka na auto

Na zjištění nejvýhodnější půjčky právě pro vás slouží kalkulačky úvěrů na automobil. Ušetří vám spoustu času, který byste jinak strávili pročítáním jednotlivých nabídek, kde většinou na něco zapomenete. Pomocí srovnání máte veškeré podstatné informace pěkně na jednom místě. To vám usnadní rozhodnutí. Veškeré údaje jsou pravidelně aktualizovány.