Půjčka do výplaty

S nečekaným výdajem, třeba týden před výplatou, se může setkat asi každý z nás. Krátkodobá rychlá půjčka v období před vyplacením mzdy, může předejít i velkým potížím. Pomáhá při potížích s nepojízdným autem, pokažené pračce i nečekaném nedoplatku. Oceníte především jejich rychlost. Půjčka do výplaty se většinou pohybuje v částkách, jejichž vrácení v termínu je proveditené pro každého pracujícího člověka. Uzavření smlouvy je pohodlné, pomocí internetu, emailu a SMS.

K dispozici je třeba Sumo půjčka, Zaplo, Ferratum, Credit air, BB půjčka, Provident, Švýcarská půjčka, Cool credit, SOS credit a Unicredo a spouta dalších.

Výběr správné půjčky před výplatou

Při výběru půjčky sledují žadatelé různé parametry při srovnání nabídek. Některé společnosti také nabízejí své půjčky pro nové klienty zcela zdarma. Protože vyřízení bankovní půjčky trvá příliš dlouho, odehrává se na pobočce, je třeba spousta doložených dokladů a vyplněných formulářů. V situaci, kdy potřebujete opravdu jen pár tisícikorun, a stačí vám na pár dnů, je nebankovní půjčka lepší volbou, než bankovní úvěr. Půjčky do výplaty jsou skvělým řešením.

Půjčky do výplaty

Nebankovní půjčky jsou malé, krátkodobé a vyřízené velmi rychle. Rychlá půjčka ihned před výplatou má poměrně nízké požadavky na klienty. Nebývá požadováno doložení příjmů, půjčku mohou dostat i nezaměstnaní, důchodci, i ti, co mají záznam v registru dlužníků SOLUS. Půjčka je vhodná i pro studenty, důchodce, matky na mateřské i pracovním úřadě. Zkrátka pro všechny, kterým už bylo 18 let.

Výhody půjček před výplatou

K jejich sjednání nemusíte chodit na pobočku a stačí si jen otevřít webové stránky, vyplnit pár základních informací a během chvilky můžete mít peníze na účtu. Čeká vás doslova bleskové posouzení žádosti a během pár minut se dozvíte výsledek. Rychlá výplata peněz převodem na účet je většinou do hodiny. Pohodlné sjednání je možné přes internet bez nutnosti navštívit pobočku. Dostupnost úvěru je i pro ty, kterým by banka nepůjčila. Lze také využít první půjčky zdarma.

Nevýhody půjček před výplatou

Půjčit si lze napoprvé ve většině případů jen pár tisíc korun. Někdy se u opakovaných půjček maximální limit navyšuje. Jde výhradně o krátkodobé půjčky, maximálně na 30 dní. Není-li to půjčka zdarma, musíte počítat s vysokou RPSN. Většinou se dá prodloužit, ale pak počítejte s vysokými poplatky za prodloužení. Podaná žádost o víkendu či ve svátek může značit výplatu až v další pracovní den.

Na co se soustředit u rychlé půjčky ihned před výplatou

Hledejte první půjčku zdarma a půjčky, které mají nejlepší hodnocení, nezávislé recenze a reference od klientů. Použijte nezávislý srovnávač půjček. Seriózní poskytovatel má vždy zavedené vlastní a kvalitní internetové stránky. Podvodné firmy často vyžadují, aby jejich žadatel o půjčku nejdříve zavolal na jejich placenou linku. Žádná seriózní firma po vás nikdy nechce poplatek předem. Výjimkou je zaslání 1 Kč pro ověření vašeho účtu.