Půjčka bez nahlížení do registrů a SOLUSu

Sehnat pro sebe v dnešní době nebankovní půjčku bez registru není naštěstí nijak složité. Nabídka produktů je poměrně velká. I pokud jako žadatel máte záznam v registru dlužníků SOLUS apod., máte u mnoha vybraných poskytovatelů velkou šanci získat peníze. Někdy se do registru dostanete neprávem, třeba jen kvůli jedné zapomenuté složence. Půjčky bez kontroly registru poskytují výhradně nebankovní společnosti. Tento typ půjček v nabídce bank nenajdete.

K dispozici je třeba Sumo půjčka, Zonky, Zaplo, Via SMS půjčka, Ninja půjčka, Credit On půjčka, Home Credit, Profi Credit, Acema či Kouzelná půjčka a spousta dalších.

Rychlé půjčky bez registru

Nabídka nebankovních úvěrů je na našem finančním trhu opravdu bohatá. V bankovním sektoru ji rozšířily nové menší banky a u nebankovních společností neustále vznikají noví poskytovatelé. U rychlé půjčky bez registru nebývá požadováno doložení příjmů, mohou ji dostat lidé nezaměstnaní, důchodci, studenti, matky na mateřské i lidé pracovním úřadě. V neposlední řadě právě ti, co mají záznam v registru dlužníků SOLUS. Zkrátka všichni, kterým už bylo 18 let.

Půjčka bez registru i poplatku

Půjčky bez kontroly registru a poplatku předem už jsou v nebankovní sféře samozřejmostí. Symbolickou korunu, kterou odesíláte kvůli ověření vašeho účtu, sem nepočítáme. Poskytovatelé půjček, které chtějí ještě před poskytnutím první půjčky složit vysoký poplatek, jsou velmi často podvodníci, kteří z vás jen pouze vylákají peníze a úvěr vám pak neposkytnou. Půjčky bez poplatku je třeba vybírat obezřetně a půjčovat si jen od prověřených společností s dobrými referencemi.

Rychlá půjčka bez registru a SOLUSU

K nejvíce vyhledávaným půjčkám právě patří půjčky bez registru. Někteří lidé mají za sebou úvěry, u nichž měli nějaké potíže se splácením. Půjčky bez registru a poplatku si zájemci mohou vybrat z mnoha menších i větších úvěrových společností. Spadá sem půjčka bez doložení příjmu nebo půjčka před výplatou a mnoho jiných nebankovních úvěrů. Velmi oblíbeným produktem je první půjčka zdarma, kterou nabízí hned několik poskytovatelů.

Výhody půjčky bez registru

Tuto půjčku mohou získat i nezaměstnaní, lidé s nesplacenými dluhy, studenti, důchodci i matky na mateřské. Sjednat si ji můžete pohodlně přes internetové stránky ze svého domova. Žádosti jsou posuzovány ihned a výplaty na bankovní účet jsou rychlé. Půjčku lze většinou v případě potřeby prodloužit, ale počítejte s poplatkem. Jednoduché vyřízení bez papírování a dokládání příjmů i dalších dokladů je jejich velkou předností.

Nevýhody půjčky bez registru

Výše půjčky bez registru je omezená. Jde tedy jen o menší úvěry. Doba splatnosti není moc dlouhá, většinou v řádu 30 dnů. Krátkodobé půjčky mají vyšší úrokové sazby než klasické bankovní půjčky. Úvěry se často splácejí pouze jednorázově, obzvláště je to tak u malých SMS půjček. Při pozdním splacení půjčky vám hrozí vysoké poplatky navíc.