Rychlá půjčka online

Rychlé půjčky online můžete mít sjednané opravdu během 2 minut. Internet se stal pro každého z nás nedílnou součástí každé domácnosti. Naše životy nám denně usnadňuje v mnoha ohledech. Využíváme jej zejména v oblasti služeb, kam patří i finance a půjčky. Nemusíme je sjednávat v bance nebo na pobočce úvěrové společnosti, ale lze žádat přes internet, v klidu a pohodlí našeho domova.

Nebankovní půjčky jsou například Čínská Panda půjčka, Ferratum mikro, Zaplo půjčka, Provident půjčka, Via SMS půjčka, Crediton půjčka, Kamali malá půjčka, CreditAir půjčka, CreditCasa půjčka a další.

Rychlá nebankovní půjčka online

Nejrychlejší jsou nebankovní půjčky. U některých společností je superrychlá půjčka online, kdy máte do 10 min peníze na účtu. U bank sice žádost o úvěr podáte online, bez návštěvy pobočky to ale nepůjde. Někdy je výjimkou vaše banka, kam vám chodí pravidelně výplata na účet. Půjčka online je doménou nebankovních společností a internetovou žádost jinak než na webové stránce nepodáte.

Online úvěry

U online úvěrů jde o menší krátkodobé půjčky, s měsíční splatností. Nebankovní poskytovatelé půjček se zaměřují i na rizikové klienty. Nabízí i půjčky bez doložení příjmu nebo před výplatou, vhodné i pro ty, co měli v minulosti problémy se splácením. Půjčky bez registru banky neposkytují. Alternativou k internetové žádosti je SMS půjčka, o kterou lze žádat i prostřednictvím textové zprávy z mobilu.

Pro koho jsou online půjčky

Online půjčky jsou určeny i pro studenty, matky na mateřské dovolené, důchodce a lidi registrované na úřadu práce. Jde o žadatele, kteří by neprošli přes přísné požadavky všech velkých bank. Pokud si vyberete opravdu výhodný úvěr, je nebankovní půjčka v konečném součtu výhodnější, než kdybyste si půjčili od banky.

Bezpečnost online půjček

Zneužití osobních údajů nehrozí. Stránky jsou chráněny kvalitním zabezpečovacím systémem. Nebezpečí hrozí u firem, které nabízí půjčky jen na základě telefonické žádosti, kde hrozí vysoký účet za telefon. Každý poskytovatel má jinak nastavenou maximální výši půjčky. Většinou se jedná o částky do 15 000 Kč. Často lze napoprvé získat malý úvěr a s každou další půjčkou se limit postupně zvyšuje.

Podmínky online půjček

Každá společnost to má trochu jinak a stanovuje si sama horní věkovou hranici, po které už půjčku nejde získat. Někde je maximální věk 65 let, jinde zase 70 let. Mnohdy lze získat půjčku i ve vyšším věku, když máte k dispozici ručitele. Online půjčku může získat i nezaměstnaný člověk během evidence na Úřadu práce. U většiny online půjček se příjmy neprokazují.  

Online půjčky v hotovosti či složenkou

Pokud nemáte bankovní účet, můžete dostat peníze v hotovosti nebo složenkou. Několik poskytovatelů tuto variantu umožňuje, i když to ani dnes není pravidlem. Nevýhodou je delší doba vyřízení. Převodem máte peníze během několika minut, ale složenkou až za pár dní.