Nebankovní půjčky

Nebankovní poskytovatelé půjček mají různá pravidla pro schvalování žádostí. Každá jednotlivá žádost o půjčku je posuzována individuálně. Výsledkem pak může být i zamítnutí žádosti. Poskytovatelé nebankovních půjček posuzují celou řadu různých faktorů, jako je váš věk, zaměstnání, finanční příjem a na základě těchto informací pak teprve rozhodují o schválení vaší žádosti. Šnce jsou ale mnohem větší, než u bankovních půjček.

Nebankovní půjčky můžete žádat u společností Kamali, X půjčka, Půjčka 24, Půjčka SOS, IQ půjčka, AMI půjčka, 123 půjčka a u celé řady dalších.

Nebankovní půjčka bez registru

Zda poskytovatelé půjček kontrolují registr, je informace, kterou žadatelé půjček vyhledávají asi nejvíce. Sami dobře víte, jak je snadné zapomenout třeba jen na jednu splátku a dostat se do záznamů v registru. Sehnat nebankovní půjčku bez registru ale dnes není nijak složité. Nabídka produktů je bohatá, i když máte záznam v registru dlužníků, jako je třeba SOLUS apod. Půjčky bez kontroly registru poskytují pouze nebankovní společnosti.

Nebankovní půjčka bez doložení příjmu

Doložení finančního příjmu, zejména v podobě výplatní pásky, může schvalovací proces výrazně prodloužit. U rychlých půjček ihned na účet a půjček před výplatou, kdy si životní situace žádá, abyste peníze měli opravdu rychle, je zdržení velmi nepříjemné. Pokud nemusíte dokládat svůj příjem, proces žádosti o nebankovní půjčku je pohodlnější, rychlejší a průběh získání půjčky je diskrétnější.

Nebankovní půjčky bez ručitele

Půjčky bez ručitele jsou dnes běžné v nebankovním i bankovním sektoru. Ručením neboli zástavou je v tomto případě většinou hmotná věc, nejčastěji nemovitost. Tento způsob ručení je vyžadován ale pouze u velkých půjček. Malé nebankovní půjčky většinou ručitele nevyžadují. Půjčka bez potřeby ručitele je dnes dostupným finančním produktem.

Nebankovní půjčka ihned na účet

Nebankovní půjčky jsou rychlé. Vyhodnocení a schválení online žádosti doplňuje bleskový převod peněz. Ve většině případů jde o vyplacení ihned na účet v řádu pár minut. Peníze můžete mít během 15 minut na svém účtu, neboť mají poskytovatelé rychlých půjček ihned na účet své vlastní účty u většiny nejběžnějších bank. Peníze lze zaslat i expresním převodem.

Věnujte pozornost recenzím

Každá zavedená společnost poskytující nebankovní půjčky či mikroúvěry má na internetu snadno dohledatelnou řadu referencí od klientů. Z nich si snadno uděláte obrázek o tom, zda poskytovatele půjček oslovíte, nebo nikoliv. Projděte si také výsledky nezávislého srovnávače a budete mít mnohem jasněji. Váš nebankovní poskytovatel musí mít pozitivní historii.

Žádost online a autorizace pomocí SMS zprávy

Půjčování peněz online je snadné. Stačí vyplnit krátkou žádost webu nebankovní společnosti a vyčkat na autorizační SMS kód, který vložíte do příslušného políčka. Drobná formalita v podobě kontrolní jednorázové platby ve výši 1 Kč kvůli ověření vašeho účtu je maličkost. Účet je vzápětí aktivován a máte své peníze na účtu vážně rychle.