Půjčka na dovolenou

Půjčky přímo na dovolenou asi v nabídce nenajdete. Můžete však využít půjčky od lidí, první půjčky zdarma, půjčky bez ručitele, půjčky v hotovosti, půjčky před výplatou, půjčky do druhého dne a většinou jde o půjčky nebankovní. Záleží na tom, jak moc peněz potřebujete a jak moc na to spěcháte. Zda jde jen o částku na dovolenou pro jistotu, nebo chcete dovolenou zaplatit celou.

Nebankovní půjčky můžete žádat u společností Kamali, X půjčka, Půjčka 24, Půjčka SOS, IQ půjčka, AMI půjčka, 123 půjčka a u celé řady dalších.

Nebankovní půjčky i na dovolenou

Řada nebankovních poskytovatelů půjček vám půjčí bez udání účelu, tedy i na dovolenou. Za pomocí kalkulaček a srovnávačů půjček si snadno vyberte nebankovní půjčku. Pamatujte však na to, že každá žádost o půjčku je posuzována individuálně a na základě poskytnutých informací rozhodují o schválení jednotlivých žádostí. Také pamatujte na to, že ji budete muset po dovolené splatit.

Nebankovní půjčka může bát i bez registru

Získat nebankovní půjčku bez registru není složité, nabídka je poměrně bohatá. I když máte záznam v registru dlužníků, jako je SOLUS, u vybraných poskytovatelů máte velkou šanci získat peníze. Každopádně platí, že půjčky bez kontroly registru v každém případě poskytují výlučně nebankovní společnosti. Tento typ půjček v nabídce bankovních společností opravdu chybí.

Nebankovní půjčky bez doložení příjmu

Doložení finančního příjmu, nejčastěji výplatní pásky, u nebankovních společností není většinou vyžadováno. Celý průběh získání půjčky je tím i diskrétnější. U rychlých půjček ihned na účet a půjček před výplatou, když potřebujete peníze opravdu rychle, se s dokládáním příjmu asi nemáte čas zdržovat. Někdy potřebujete na dovolenou rezervu, jindy potřebujete zaplatit dovolenou celou.

Nebankovní půjčky jsou bez ručitele

Nebankovní půjčky bez ručitele jsou nejběžnějším typem půjček. Sehnat ručitele v dnešní době není ani dost možné. Zástavou může být i hmotná věc, nejčastěji nemovitost. Tento způsob ručení je ale vyžadován obvykle jen u velkých půjček. Klasické malé nebankovní půjčky ručitele nevyžadují. Absence ručitele ale může být zejména u vyšších částek vyvážena vyšším úrokem.

Nebankovní půjčka zaslaná ihned na účet

Předností většiny nebankovních půjček je jejich rychlost vyhodnocení a schválení vaší online žádosti. Zrovna tak je to i bleskový převod peněz. Při dovolené na poslední chvíli to určitě oceníte. Většinou se jedná o vyplacení ihned na účet, případně do pár minut. Peníze můžete mít skutečně už během 15 minut na svém účtu. Poskytovatelé rychlých půjček ihned na účet mají účty u většiny nejběžnějších českých bank. Převod peněz v rámci banky pak trvá pár minut. Jinak se to dělá expresním převodem.