Půjčka ihned na účet

Velkou předností většiny nebankovních půjček ihned na účet je zejména jejich rychlost. Ta je viditelná při vyhodnocení, schválení online žádosti i neuvěřitelně rychlém převodu peněz. Peníze můžete mít skutečně už během 15 minut na svém účtu, neboť poskytovatelé rychlých půjček ihned na účet vlastní účty u většiny nejběžnějších bank. Převod peněz v rámci banky pak trvá pouze pár minut. Pokud má poskytovatel účet u jiné banky než žadatel, použije expresní převod.

K dispozici je třeba Sumo půjčka, Ninja půjčka, Zaplo, Via SMS, Airbank půjčka, Ferratum, Gejša půjčka, Ninja půjčka, Equa bank či BB půjčka a spousta dalších.

Rychlé půjčky na účet online

Pokud potřebujete půjčku, která je výhodná, vyhovuje vašim požadavkům, potřebám a možnostem, zkuste srovnávač půjček. Ten vám nabídne možnost vybrat si potřebný úvěr přesně na míru svým potřebám. Nebankovní půjčky jsou výhodné, není nutné dokládat příjmy a málokdy se nahlíží do registru. Cílem srovnávačů je usnadnit vám výběr půjčky. Data jsou pravidelně aktualizována a získáte dokonalý přehled o tom, jaké půjčky můžete získat. Navíc uvidíte i recenze a vyberete si půjčky od férových a prověřených poskytovatelů.

Nebankovní půjčky ihned

V dnešní době existuje široké spektrum půjček. Pokud si na webových stránkách požádáte o půjčku ihned, po schválení se můžete těšit na bleskové vyplacení částky na bankovní účet. V současné době je naprosto běžné, že jsou půjčky ihned včetně jejich převodu zpracovány během několika minut. Pokud na své peníze opravdu hodně spěcháte, raději se předem informujte, jak dlouho vám bude převod čekat. Někteří poskytovatelé půjček žádosti vyřizují i o víkendech.

Možnosti prodloužení půjčky ihned

U tohoto typu půjčky je možnost posunutí termínu její splatnosti. Prodloužení nabízí většina poskytovatelů, ale musíte si o něj včas požádat. Prodloužení půjčky není zdarma a musíte za něj předem uhradit stanovený poplatek. Někde lze prodloužit půjčku jen 1x či 2x, jinde ji můžete prodlužovat i vícekrát. Pak ale i více zaplatíte. Většinou se dá termín splatnosti posunout o týden, 14 dnů nebo o 30 dnů.

Výhody půjčky ihned na účet

V první řadě je to rychlost, peníze můžete mít během několika minut. Není třeba nikam chodit, vše si v klidu vyřídíte přes internet na počítači. Máte vysokou šanci na schválení, většina zájemců skutečně peníze dostane. Dále je zde možnost prodloužení splatnosti i různé mimořádné akční nabídky, slevy a bonusy pro stálé klienty. Zaměřte na to, jaké jsou u dané půjčky poplatky a na celkovou částku, kterou nakonec budete muset uhradit.

Nevýhody půjčky ihned na účet

Pokud nejde o bezplatný úvěr, jsou u této půjčky účtovány vyšší poplatky než u bankovní půjčky. Peníze musíte splatit rychle, nejčastěji do jednoho měsíce. Za prodloužení termínu splatnosti jsou vysoké poplatky. Když ji prodlužujete opakovaně, půjčka vás přijde dost draho. Pokud úvěr nesplatíte a včas ji neprodloužíte, hrozí vám dost vysoká pokuta.