První půjčka zdarma

První půjčka zdarma je úvěrový produkt určený pro nové žadatele, kteří po splnění zadaných podmínek neplatí žádné úroky a poplatky. Při opakované žádosti jsou poplatky a úroky účtovány. Výše půjčky je většinou od 500 do 10 000 Kč, peníze dostanete bez poplatků. Půjčka je na cokoliv, tedy nemusíte dokládat, na co ji chcete. RPSN je 0 %. Splatnost bývá do 30 dnů.

Nebankovní společnosti s první půjčkou zdarma

LogoPůjčkaVýše půjčkyPrvní půjčka zdarmaDélka vyřízeníSplatnostMám zájem
VIA SMS půjčkaVia SMS100 - 20 000 KčANO15 minut7 - 30 dníPůjčit peníze
Zaplo půjčkaZaplo1 000 - 16 000 KčANO15 minut1 - 30 dníPůjčit peníze
RazDva půjčkaRazdvapujcka.cz5 000 - 100 000 KčANO15 minut3 - 48 měsícůPůjčit peníze
CreditOn půjčkaCreditOn500 - 20 000KčANO30 minut1 - 30 dníPůjčit peníze
CreditPortal půjčkaCreditportal500 až 30 000 KčANO15 minut5 - 30 dníPůjčit peníze
VistaCredit půjčkaVistaCredit1 000 - 8 000 KčANO5 minut7 až 70 dnůPůjčit peníze
Provident půjčkaProvident3 000 - 130 000 KčANO3 dny45 - 100 týdnů nebo 3 - 36 měsícůPůjčit peníze

Výhody první půjčky zdarma

Výhodná akce poskytovatelů půjček v podobě první půjčky bez úroku i poplatku s nezávazným vyplněním žádosti zahrnuje i rychlá půjčka před výplatou. Pokud vám chybí peníze do výplaty, nejlépe se zorientujete podle kladných recenzí.

Jak fungují půjčky zdarma

Můžete získat peníze bez poplatků i úroku. Půjčit si lze až 10 000 Kč až na měsíc zdarma. Tato akce je omezená na první půjčku zdarma, musíte tedy být klientem dané společnosti opravdu poprvé. Jde o nejlevnější způsob, jakým lze na trhu plném půjček získat tu nejvýhodnější. Půjčení peněz vás navíc k ničemu dalšímu nijak nezavazuje. Nemusíte si ani v budoucnu brát další půjčku u dané společnosti.

Jak je možné, že za půjčku nic neplatíte?

Společnosti chtějí získat nové zákazníky. Společnosti vědí, že spokojený klient se vrací a proto se nebojí možná trošku zariskovat. Vydělávají až ve chvíli, že si u nich rozhodnete půjčit opakovaně. Tento přístup můžete přirovnat třeba k testovací jízdě zdarma, kterou absolvujete při koupi nového auta, nebo dostanete tablety do myčky při jejím zakoupení.

Podmínky sjednání půjčky zdarma

Podmínky se u různých poskytovatelů odlišují. Pokud půjčku nestihnete splatit, je dobré to v první řadě nahlásit dopředu. Pokud půjčku nevrátíte v termínu, nemůžete očekávat, že to bude stále zcela zadarmo. V případě, že vám taková situace hrozí, včas kontaktujte vašeho poskytovatele půjčky a domluvte se na dalším postupu.

Účel první půjčky zdarma

Účel u první půjčky zdarma není omezen. Je tedy zcela na vás, jestli tyto prostředky využijete jako rychlou půjčku do výplaty, na koupi polámané pračky nebo třeba na drobnou rekonstrukci bytu. Jde o běžnou nabídku ze sektoru nebankovních půjček. Většina nebankovních společností tuto první půjčku zdarma dnes nabízí. Pokud si pohlídáte datum splatnosti, jde asi o nejlepší nabídku.

První půjčka zdarma u nebankovních společností

Nebankovní půjčka, kterou můžete získat zcela zadarmo, se může hodit. To je nabídka, kterou nezískáte v žádné klasické bance. Půjčka bez placení úroků a skrytých poplatků, je určena všem úplně novým zákazníkům, kteří si u dané společnosti poprvé půjčují peníze. Je to taková promo akce sloužící k nalákání nových klientů. Při řádném splacení vrátíte přesně tu samou částkou, jakou si půjčíte.