Moneta Money Express půjčka recenze, zkušenosti, diskuze

Moneta Money Express půjčka je spolehlivá, moderní a rychlá bankovní online půjčka poskytovaná nebo zprostředkovaná společností Moneta Money Bank a.s. Každý žadatel si může bez ručitele požádat a získat částku 20 000 Kč až 800 000 Kč. Celková doba splatnosti uvedené půjčky je volitelná v rozmezí 2 roky až 10 let, takže záleží jen na vás, jak dlouho ji budete splácet. Moneta Money Expres půjčka je neúčelová. Získané peníze tedy můžete zcela libovolně využít, na cokoliv budete potřebovat. Roční úroková sazba nákladů se pohybuje od 7,12 %. Zde se liší samozřejmě v závislosti na výši vámi půjčované částky a záleží i na zvolené době splatnosti. Věnujte proto pozornost zejména online kalkulačce, která je k dispozici na webu Monety.

Půjčka Moneta Money bez ručitele

Půjčka Moneta Money je velmi rychlá, peníze vám budou vyplaceny asi do 5 minut na účet od schválení žádosti. Společnost Moneta Money Bank a.s. disponuje vlastními bankovními účty u všech velkých českých bank a převod peněz v rámci banky pak trvá jen pár minut. Poskytnutí půjčky je navíc zdarma a 100 % bez dalších skrytých poplatků, jak to běžně bývá. Navíc je vedení úvěrového účtu po celou dobu splácení půjčky zcela zdarma. Poskytovatel půjčky ale vyžaduje doložení vašeho finančního příjmu, čímž může být výplatní páska či výpis z účtu za určité období. Doložení finančního příjmu je zcela nezbytné a závisí na něm schválení žádosti. Jsou nabízeny i některé půjčky bez doložení příjmu. Ověření poskytnutých údajů vždy probíhá maximálně diskrétní formou.

Kontrola registrů dlužníků

Poskytovatel půjčky kontroluje dostupné registry dlužníků, jako je třeba SOLUS a případný negativní záznam žadatele může být důvodem zamítnutí žádosti o půjčku. Záleží na celkovém vyhodnocení bonity žadatele. Peníze můžete získat, i když máte záznam v rejstříku trestů, bude vám sice nabídnuta jen nižší částka, než jste si požádali. Půjčka není určena žadatelům v exekuci.

Moneta Money Express výhody

 • dá se vyřídit online
 • rychlé vyřízení, kdy je nabídka garantována do 5 minut
 • vysoký úvěrový limit až 800 000 Kč na cokoliv si sami přejete
 • není třeba ručitel ani hmotná zástava
 • odměna až 500 Kč zpět za každou vaši řádnou splátku
 • přijatelný od 6,9 % ročně a RPSN od 7,12 % ročně

Moneta Money Express nevýhody

 • u půjčky nad 300 000 Kč musí být doložen souhlas manžela nebo manželky
 • u půjčky přes 500 000 Kč musí být v žádosti uveden také spolužadatel
 • nejkratší možná doba splatnosti je 24 měsíců
 • poplatek při vyřízení na pobočce je 1 295 Kč
 • průměrná schvalovatelnost žádostí je nižší, což je ale u všech bankovních půjček oproti nebankovním půjčkám

CTA chci půjčit

Každá jednotlivá žádost o půjčku je posuzována samostatně a je vždy šance, že vám peníze banka půjčí. Možnost požádat o půjčku online je velkou výhodou, ušetříte čas.

Autor příspěvku: Pavla Růžičková

Zajímá mě ekologie, příroda, zdravý životní styl, fitness, bydlení i zahrada, ale i ekonomika, osobní rozvoj a všechny zajímavé projekty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *