investiční_zlato

Který investiční nástroj odolává inflaci? Zlato!

Tak jako není zlato, co se třpytí, není ani každý investiční nástroj vhodný k investování v době ekonomické krize. I zde ale zlato hraje hlavní roli. Například inflaci odolává na výbornou!
Inflaci nemá rád nikdo. Drobný střadatel ani korporátní investor. Oba totiž připravuje o peníze, respektive snižuje jejich hodnotu. A zlato tomu dokáže zabránit.

Kdy jste byli naposledy nakupovat?

A kdy jste naposledy tankovali na benzínové pumpě? A nezarazilo vás něco? Nepřipadalo vám, že jste za plnou nádrž zaplatili více než například před půl rokem? Zřejmě připadalo. Ne, pumpař nezvedl sám o sobě cenu za litr benzinu. Na té se podepsala inflace. Ta mimochodem stojí i za nárůstem cen potravin, služeb, energií stejně jako alkoholu a tabáku. A dle ekonomických prognóz prý bude hůř.

Postavte se inflaci čelem

Inflaci se můžeme buď podřídit, tedy znehodnocení hodnoty peněz přihlížet a tiše ji akceptovat, nebo se jí postavit čelem. Ideálně vhodným investováním. Například do nemovitostí, s jejichž poklesem v dohledné budoucnosti rozhodně nelze počítat. Investiční nemovitost i pozemek za několik let prodáte za vyšší cenu, než za jakou ji dnes nakoupíte.

Nemáte na investiční nemovitost? Ani nemusíte!

Problém investičních nemovitostí je jejich vysoká cena. Jaké možnosti tedy mají ti, kteří nedisponují úsporami ve výši několika milionů korun, ale “pouze” několika statisíců? Těm doporučujeme investiční zlato. Zlaté slitky a mince vysoké ryzosti vyrobené v některé ze světových rafinerií. Ty vám jsou k dispozici buď na e-shopu zlate-mince.cz, nebo v kamenném zlatnictví jejich provozovatele sídlícím v pražském Obecním domě.

Obchodujte s profesionály

Za tímto renomovaným prodejcem a dodavatelem investičního zlata stojí dlouholetá historie. S investičním zlatem totiž obchoduje už 18 let. Za tuto dobu se na trhu s drahými kovy velmi dobře etabloval a vyšvihl se mezi přední, a tím pádem i důvěryhodné dodavatele investičního zlata malým i korporátním investorům. A vy teď mate jedinečnou šanci se mezi ně zařadit.

Jaké existují možnosti?

Na výběr máte investiční slitky, zlaté mince ČNB i numismatiku Pražské mincovny. Stejně jako dukáty, medaile a sběratelské potřeby. Nebo chcete investovat do jiného drahého kovu? Diamantů, platiny či paládia? Máte možnost.

Žádné DPH

Zlato je ale zlato! Jeho cena je obzvláště v dlouhodobém horizontu prakticky neměnná (aktuální cenu vždy najdete na stránkách zlate-mince.cz) a nenavyšuje ji DPH. Zajímáte-li se o ceny dalších obchodníků se zlatem, zadejte si do vyhledávače pojem investiční zlato a porovnejte s nimi nabídku tohoto tradičního prodejce. Nebudete litovat.

Autor příspěvku: redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *