Cetelem půjčka recenze, zkušenosti, diskuze

Cetelem je léty prověřená, spolehlivá, moderní a velmi rychlá bankovní online půjčka, kterou buď poskytuje Cetelem přímo, nebo je zprostředkovaná společností BNP Paribas Personal Finance. Každý žadatel může bez ručitele získat částku 20 000 až 1 000 000 korun. Celková doba splatnosti půjčky je pak volitelná v rozmezí 6 měsíců až do délky 10 let. Cetelem půjčka má velkou výhodu v tom, že je neúčelová a své získané peníze můžete libovolně využít na cokoliv, co budete potřebovat bez nutnosti dokládání dokladů za pořízenou věc.

cetelem půjčka

Půjčka Cetelem bez ručitele

Roční úroková sazba nákladů se pohybuje od 6,07 % a její výše se odvíjí výše půjčované částky a zvolené době splatnosti. Vyzkoušejte proto online kalkulačku na webu společnosti. Půjčka Cetelem je skutečně velmi rychlá. Vaše půjčované peníze vám budou vyplaceny do 3 dnů na účet od schválení podané žádosti. Poskytnutí půjčky je zcela zdarma a bez veškerých skrytých poplatků. Stejně tak je zdarma i vedení úvěrového účtu po celou dobu jeho splácení. Další velká výhoda je, že půjčku lze získat bez doložení jakéhokoliv finančního příjmu. To vám uleví od složitého a zdlouhavého papírování. Půjčka je i díky tomu zcela diskrétní. O půjčce nemusí vědět ani váš zaměstnavatel.

Osobní půjčka Cetelem

Tato půjčka je bezpečnou a rychlou cestou k penězům, kterou vyřídíte z pohodlí našeho domova. Výhodný úvěr ve výši od 20 000 překvapivě až do 1 000 000 korun se splatností od 6 do 84 měsíců, s nímž se současně pojí i úroková sazba od 5,9 %. Cetelem půjčky jsou velice variabilní a umožní vám nastavit si splátkové podmínky přesně tak, jak potřebujete, podle svých daných možností. Peníze si pak můžete použít na cokoliv, co chcete, ať už je to nákup spotřebičů, nového automobilu, nábytku či konsolidace.

Registry dlužníků jsou kontrolovány

Poskytovatel půjčky v tomto případě kontroluje dostupné registry dlužníků, jako je třeba SOLUS. Pokud jste si vědomi negativního záznamu, může dojít k zamítnutí žádosti o půjčku, i když záleží na celkovém vyhodnocení bonity. Můžete se také poohlédnout po nabídce půjček bez jejich kontroly. Výrazně tak zvýšíte svou šanci na schválení žádosti o půjčku, i když asi nebude až do výše milionu.

Výhody online půjčky Cetelem

  • velmi nízký úrok již od 6,07 % ročně, který je zcela srovnatelný s bankami
  • možnost předčasného splacení půjčky bez jakýchkoliv sankcí
  • dlouhodobě prověřený poskytovatel online půjček
  • atraktivní zvýhodnění pro řádně splácející klienty, kdy fungují tzv. splátky zpět

Nevýhody online půjčky Cetelem

  • vyplacení půjčky může trvat až po dobu 3 pracovních dní
  • žadatel o půjčku nesmí být ve zkušební době, ani ve výpovědní lhůtě
  • schvalovatelnost půjčky je až 50 %, tedy průměrná
  • půjčka není dostupná žadatelům v rejstříku trestů
  • půjčka není určena žadatelům v exekučním řízení

Co vás potěší

Použijte přehlednou kalkulačku a s pomocí ní získáte přehled toho, kolik budete muset v nadcházejících měsících splátek. Potěší vás minimum administrativních povinností a možnost žádat o finance skrze internetovou žádost. Půjčka Cetelem je navíc poskytována v kombinaci s pojištěním schopnosti splácet. Ochrání vás v případě úmrtí, invalidity III. stupně, při hospitalizaci, pracovní neschopnosti a ztrátě zaměstnání.

Autor příspěvku: Pavla Růžičková

Zajímá mě ekologie, příroda, zdravý životní styl, fitness, bydlení i zahrada, ale i ekonomika, osobní rozvoj a všechny zajímavé projekty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *