Švýcarská půjčka recenze, zkušenosti, diskuze

Švýcarská půjčka je v České republice v současné době velmi oblíbená. Poskytuje ji společnost SWISS FUNDS, a.s. sídlící v Praze. Ta patří do multimilionového projektu HAVEL HOLDING s.r.o. Půjčka je tedy určena všem zájemců o rychlou a krátkodobou bezpečnou půjčku s možností delší doby splatnosti a s vyřízením online z pohodlí domova. Švýcarská půjčka je oblíbenou mikropůjčkou, která se aktuálně poskytuje v maximální výši 5 000 Kč při první žádosti.

Jak vyřídit Švýcarskou půjčku

Švýcarskou mikropůjčku neboli půjčku před výplatou můžete v případě opakované žádosti využít až na úvěr ve výši 10 000 Kč. Pro první půjčku představuje limit 5 000 Kč. Maximální doba splatnosti je u této půjčka 30 dnů. Úrok může být 0,25 %, 0,50 % nebo 1 %. Nastavení je individuální podle toho, jak bude vaše žádost individuálně posouzena. Nejvýhodnější podmínky získává ten, kdo si půjčuje opakovaně a včas i řádné splácí. Může vám pomoci s financováním nezbytných výdajů. Pokud o této půjčce uvažujete, na klientské lince se můžete zeptat na vše, co vás zajímá.

Jak požádat o Švýcarskou půjčku

Žádost si podáváte elektronicky a potřebujete k ní dva doklady totožnosti. Teda občanský průkaz a druhý doklad, dále pak e-mail a bankovní účet pro převedení vlastních prostředků a pro poskytnutí výpisu z tohoto účtu.

něj. V případě kladně posouzené žádosti uzavřete elektronickou smlouvu a okamžitě vám budou odeslány peníze. Jejich reálné připsání je zpravidla během několika málo minut. Naopak neschválení půjčky je zpravidla způsobeno tím, že jste vedeni jinde coby dlužník nebo je na vás uvalena exekuce.

Výhody Švýcarské půjčky

Velkou výhodou této malé půjčky je její bezpečnost a okamžité převedení peněz, pokud máte účet u České spořitelny, Komerční banky, Moneta Money Bank, ČSOB, FIO banky, Raiffeisenbank, Unicredit bank a Sberbank. U ostatních bank obdrží žadatelé půjčku do 24 hodin, tedy následující pracovní den.

Nevýhody Švýcarské půjčky

Mezi nevýhody Švýcarské půjčky je nutné zařadit nahlížení do registru dlužníků Solus – CEE a také první půjčku, která není zdarma. Půjčka proto není určena pro osoby se zápisem v registru dlužníků, i když mají dluh splacený.

Vlastnosti a výhody Švýcarské půjčky

 • půjčku čerpáte na svůj běžný účet
 • můžete ji využít neúčelově na cokoliv
 • na splacení peněz máte 10 až 90 dní
 • možnost odložení splátky o dalších 30 dní
 • úvěrový limit pro poskytování prostředků se postupně navyšuje až do částky 20 000 Kč
 • půjčka se vyplácí během 5 minut od schválení žádosti
 • v případě jiné banky, než je výše uvedená výplata na účet do 24 hodin
 • půjčka lze sjednat bez ručitele, spoludlužníka i zástavy nemovitosti
 • vysoká šance na schválení – až 91 % žadatelům úvěr schválí

Nevýhody Švýcarské půjčky

 • pro schválení žádosti na vás nesmí být uvalena exekuce
 • nahlížení do registru dlužníků Solus – CEE
 • první půjčka není zdarma
 • poměrně vysoká RPSN
 • nejdříve musíte poslat 1 Kč pro ověření vlastního účtu

Závěr, hodnocení a doporučení

Výhodou je úžasná flexibilita. Každý klient si sám vybere, jak dlouho chce tuto nebankovní půjčku splácet. Na výběr máte možnost od 10 dní až po 3 měsíce. Může si také vybrat týdenní nebo měsíční splátky. Flexibilita splátek proto rozhodně velkým kladem, který Švýcarská půjčka klientům nabízí. V případě, že si tuto půjčku vyřídíte, neplatíte žádné skryté poplatky za vyřízení vaší žádosti, ani za zapůjčení peněz. Platíte tedy zejména úroky. Je zde vysoká šance na schválení až 91 % žadatelů tento úvěr dostane.

 

Autor příspěvku: Pavla Růžičková

Zajímá mě ekologie, příroda, zdravý životní styl, fitness, bydlení i zahrada, ale i ekonomika, osobní rozvoj a všechny zajímavé projekty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *