CreditAir půjčka recenze, zkušenosti, diskuze

CreditAir je moderní a rychlá nebankovní online půjčka, která je poskytovaná nebo zprostředkovaná společností Creamfinance Czech s.r.o. Všichni žadatelé mohou žádat bez ručitele o částku 500 až 30 000 korun. Celková doba splatnosti půjčky je v tomto případě pevně stanovená na dobu 3 měsíce. CreditAir půjčka je neúčelová, a proto lze získané peníze libovolně využít na cokoliv v té době zrovna potřebujete. Roční úroková sazba nákladů začíná na částce od 878 % a odvíjí se od výše půjčované částky a zvolené době splatnosti. Pomůže vám také online kalkulačka na webu společnosti.

Půjčka CreditAir bez ručitele

Půjčka CreditAir patří mezi rychlé půjčky a peníze vám budou vyplaceny do 30 minut od schválení žádosti na váš účet. Společnost Creamfinance Czech s.r.o. disponuje množstvím vlastních bankovních účtů u všech velkých českých bank. Převod peněz v rámci banky pak trvá jen pár minut.      Poskytnutí půjčky je zcela zdarma, bez skrytých poplatků, stejně jako vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení. Poskytovatel půjčky ale vyžaduje doložení finančního příjmu, což může být výplatní páska, výpis z účtu či důchodový výměr. Ověření poskytnutých údajů probíhá velmi diskrétní formou. Doložení finančního příjmu je podmínkou a závisí na něm schválení podané žádosti.

Kontrolované registry dlužníků

Poskytovatel půjčky CreditAir kontroluje dostupné registry dlužníků, jako je SOLUS a případný negativní záznam žadatele může vést k nepovolení půjčky. Záleží ale zejména na celkovém vyhodnocení bonity žadatele. Jste-li v situaci, kdy máte záznam v registru, můžete se zaměřit i na půjčky bez jejich kontroly, tzv. půjčky bez registru. Zvýšíte si šanci na schválení žádosti.

Výhody online půjčky CreditAir

  • první půjčka až 10 000 Kč na 3 měsíce zcela zdarma
  • prodloužená doba splatnosti půjčky až 3 měsíce
  • zázemí silné společnosti Creamfinance Czech s.r.o.
  • rychlé vyřízení žádosti a převod peněz ihned na účet
  • půjčka je dostupná i pro seniory a rodiče na mateřské dovolené

Nevýhody online půjčky CreditAir

  • opakovaná půjčka je poměrně drahá s o dost vyšším RPSN
  • nízká schvalovatelnost půjčky s úspěšnosti asi 20 %
  • není určeno pro lidi se záznamem v rejstříku trestů
  • někdy vám bude nabídnuta pouze nižší částka, než o kterou skutečně žádáte
  • půjčka není určena žadatelům v exekučním řízení

První půjčka až 10 000 korun zdarma

Svou první půjčku u společnosti Creamfinance Czech s.r.o. však můžete získat zcela zdarma, bez veškerých poplatků, úroků a jakýchkoliv dalších podmínek. Snadno si lze půjčit 10 000 korun na dobu až na 90 dní. V den splatnosti ji pak nejpozději vrátíte a vracet budete naprosto stejnou částku, jako si půjčíte. Žádné peníze navíc. To vše bez dalších podmínek či závazků si muset půjčit znovu. Půjčka je zcela bezpečná a nic při ní neriskujete. Jde o velmi výhodnou nabídku, kterou opravdu nedostanete všude.

 

Autor příspěvku: Pavla Růžičková

Zajímá mě ekologie, příroda, zdravý životní styl, fitness, bydlení i zahrada, ale i ekonomika, osobní rozvoj a všechny zajímavé projekty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *