Recenze nebankovní půjčky Acema

Acema je jeden z největších poskytovatelů nebankovních půjček. Specializuje se na spotřebitelské úvěry a úvěry pro podnikatele. Kontrolu nad ní má Česká národní banka. Půjčuje částky od 100 000 korun do 5 milionů, ale veškeré úvěry se zajišťují nemovitostmi. U některých druhů půjček však není nutné dokládat příjem.

Acema – pujcka na cokoliv

Acema je nebankovní společnost působící na našem trhu především za účelem poskytování půjček zajištěných nemovitostmi, tedy domy, byty, zahradami a pozemky. Důležité je, aby žadatel a majitel budoucího úvěru byl současně majitelem nemovitosti. Pokud žadatelé nechtějí, nemusí dokládat příjmy. Než se pro půjčku rozhodnete, projděte si i jiné bankovní a nebankovní půjčky.

CTA chci půjčit

Základní parametry

 • Výše půjčky 100 000 až 5 000 000 Kč
 • Úrok do 2. Milionů od 6,9 %, dále pak individuální
 • Splátky – individuální nastavení
 • Počítejte s poplatky
 • Doba splácení 1až  20 let
 • Minimální věk 18 let

Výhody půjčky Acema

 • Půjčka na cokoli.
 • Půjčka i bez doložení příjmů a se záznamy v registrech.
 • Díky této půjčce lze dokonce vyplatit i z exekuce.

Nevýhody půjčky Acema

 • Nelze uzavřít pojištění schopnosti splácet.
 • Půjčka od Acemy je vždy jištěná nemovitostí, což pojištění sice nahrazuje, ale ne každému to vyhovuje.
 • Půjčky bez zajištění nemovitostí společnost neposkytuje.

Záznamy v registrech       

Acema půjčuje od 100 000 až 5 000 000 korun. Úrok do 2 milionů je při tom 6,9 %, s výjimkou podnikatelského úvěru. Nad tuto částku pak individuální. Dobu splácení si můžete podle svých schopností a potřeb zvolit od 1 roku do 20 let. Minimální věk pro schválení úvěru je 18 let. Velkou výhodou je možnost schválení půjčky i s negativním záznamem v registrech. Jedním typem půjčky je dokonce možné i vyplacení z exekuce. Vždy je však nutné krýt půjčku nemovitostí. Pokud tedy žadatel žádnou nemovitost nevlastní, nemůže půjčku získat.

Možnosti půjčky Acema

Acema poskytuje spotřebitelské a podnikatelské úvěry. Půjčku je možné si vzít na cokoliv. Přes společnost Acema lze provést konsolidaci stávajících úvěrových produktů. Pokud chcete půjčku předčasně splatit, ani to není problém, počítejte však s určitými poplatky. Na půjčku je možné vkládat i mimořádné splátky v průběhu splácení, což si dohodnete na klientské lince Acema. Vše se řeší individuálně. Stejně funguje i případné navýšení vaší půjčky.

CTA chci půjčit

Podnikatelský úvěr

Oproti spotřebitelskému úvěru je půjčka až do 100 % hodnoty nemovitosti a úrok začíná na 5,9 %. Odhad nemovitosti máte v rámci žádosti o úvěr zdarma a finanční prostředky jsou uvolněny již na plombu. Při podpisu smlouvy lze získat zálohu ve výši 100 000 korun. Je zde možnost úvěru zajištěného movitým majetkem, např. výrobními prostředky. Při výběru využijte možnost srovnání půjček.

Půjčka na cokoliv

Půjčka na cokoliv je klasický spotřebitelský úvěr, ale krytý nemovitostí. Zastavená nemovitost musí mít alespoň o 10 % vyšší hodnotu, než jaká je výše úvěru. Podmínky pro získání půjček u Acema mají stanovená pravidla. Výše všech úvěrů klienta nesmí být vyšší než devítinásobek jeho ročního plat nebo příjmu. Součet všech splátek nesmí být vyšší, než 45 % čistých měsíčních příjmů.

Jak uzavřít půjčku u Acema

V ideálních případech je půjčený obnos již do 48 hodin na účtu. Celý proces probíhá on-line, případně po telefonu. Stačí vyplnit a odeslat on-line žádost o půjčku, nebo zavolat na klientskou linku. Podpis úvěrových smluv je možný v sídle společnosti, na pobočkách Acema nebo přes obchodní zástupce. Využijte recenze nebankovních půjček

Autor příspěvku: Pavla Růžičková

Zajímá mě ekologie, příroda, zdravý životní styl, fitness, bydlení i zahrada, ale i ekonomika, osobní rozvoj a všechny zajímavé projekty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *