Půjčka Lendon recenze, zkušenosti, diskuze

Za projektem půjčky London stojí společnost Creamfinance Czech, s.r.o. se sídlem v Praze. Je součástí mezinárodní značky působící i v Lotyšsku. Zaměřuje se především na rychlé, krátkodobé půjčky. Stejná firma už u nás provozuje dva další nebankovní úvěry, a to konkrétně rychlé, krátkodobé půjčky CreditOn a CreditAir. Nová půjčka Lendon má některé parametry podobné, v jiných se ale naopak výrazně odlišuje. S Lendon půjčkou si můžete půjčit až 50 000 Kč s maximální dobou splatnosti 24 měsíců. V případě dalších půjček si pak můžete vzít úvěr ve výši až 100 000 Kč. Při výši úvěru 50 000 Kč, výši splátky 4 349 Kč, počtu splátek 24 stejné lhůtě splatnosti je úrok 79,00 % p. a., MAX RPSN 114,35 %, celková částka splatná spotřebitelem 95 672 Kč.

Jak vyřídit Lendon půjčku

Vyplnění online žádosti o půjčku nezabere více než 10 minut. Žádost si vyplníte přímo na online stránce Lendon pomocí jednoduchého formuláře a pak následuje posouzení vaší žádosti. V případě kladného vyřízení můžete mít peníze na vašem účtu již do 30 minut. Velkou výhodou také je, že půjčku a její vlastnosti můžete pohodlně spravovat přes webové rozhraní jejího poskytovatele, ať už se jedná o splátky či sjednání nového úvěru. Předčasné splacení půjčky je možné u každé půjčky a bez dalších poplatků.

Výhody půjčky Lendon

Výhodou půjčky London je primárně absence jakýchkoli skrytých poplatků, které vás u mnoha půjček čekají. Půjčka vám umožňuje kdykoliv ji zdarma předčasně splatit. Budete-li splácet řádně a včas, můžete si navíc nechat vrátit poslední splátky. Vyřízení této půjčky probíhá prostřednictvím elektronického formuláře přímo na webu. Zpracování žádosti probíhá v klientském centru v řádech několika málo minut po podání vaší žádosti. V pracovní dny je také k dispozici klientská linka, kam se můžete obracet se svými případnými dotazy.

Nová online nebankovní půjčka Lendon

Lendon je nová online nebankovní půjčka, která vám poskytne možnost si zapůjčit v rozmezí 20 000 až 100 000 korun se splatností 6 až 24 měsíců. I zde nepotřebujete prokazovat účel půjčky a půjčí vám tedy na cokoliv. Není potřeba shánět ručitele, nebo nutně zastavovat svoji nemovitost. Při žádosti o půjčku neplatíte žádný poplatek za její poskytnutí. Půjčka Lendon v případě včasného splácení nabízí i možnost vrácení posledních splátek, takže můžete na celkových nákladech na půjčku ve výši 50 000 Kč se splatností 24 měsíců ušetřit částku až 8696 Kč.

Vlastnosti a výhody Lendon půjčky

 • výše půjčky od 20 000 do 100 000 Kč
 • splatnost 6 až 24 měsíců
 • způsob vyplacení – převodem na bankovní účet
 • půjčka je bez ručitele a nutnosti zastavení nemovitosti
 • půjčka je poskytována bez doložení příjmů
 • vyřízení půjčky je možné kompletně online
 • předností této nové půjčky je její rychlost
 • možnost předčasného splacení zdarma
 • minimální měsíční příjem 6 000 Kč

Nevýhody Lendon půjčky

 • patří sice spíše mezi dražší nebankovní úvěry
 • je ale vhodná pro ty, co jinde neuspěli

Závěr, hodnocení a doporučení

Pokud jde o poplatky u půjčky Lendon, je velmi důležité, že předem se žádné peníze nevybírají, a proto se nemusíte obávat toho, že byste uhradili poplatek a pak nedostali své peníze. První splátka se posílá teprve až v momentě, kdy dostanete peníze na účet. Jednotlivé splátky se hradí klasicky převodem na bankovní účet této úvěrové společnosti. Poskytovatel půjčky má zavedeno pět bankovních účtů u velkých bank. Konkrétně u České spořitelny, Komerční banky, Raiffeisenbank, MONETA Money Bank a Fio banky. Půjčka je rychlá a spolehlivá. Patří sice spíše mezi dražší nebankovní úvěry, ale za to je vhodná právě pro ty, kteří už u jiných poskytovatelů s žádostí o půjčku neuspěli.

Autor příspěvku: Pavla Růžičková

Zajímá mě ekologie, příroda, zdravý životní styl, fitness, bydlení i zahrada, ale i ekonomika, osobní rozvoj a všechny zajímavé projekty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *