express cash

Půjčka ExpressCash recenze, zkušenosti, diskuze

Pro ty, co z nejrůznějších důvodů nemají zájem o jednu z bezhotovostních půjček, jsou zajímavou alternativou hotovostní úvěry, například půjčky ExpressCash. Poskytuje je akciová společnost EC Financial Services. Jedná se o půjčky od 5 000 do 50 000 korun. Splácejí se po dobu 14 až 20 měsíců. Půjčku mohou získat zaměstnanci, osoby samostatně výdělečně činné, ženy na mateřské i důchodci. Jen je vždy třeba doložit výši příjmů.

Jak sjednat půjčku ExpressCash

Půjčka se sjednává jednoduše online na webových stránkách expresscash.cz, kde každý zájemce nejdříve vyplní formulář se žádostí. Pak jej kontaktuje obchodní zástupce úvěrové společnosti, který si s každým žadatelem domluví individuální schůzku většinou u něj doma. Po doložení všech potřebných dokladů a dokumentů obdrží klient úvěrovou smlouvu a ihned po podpisu mu obchodní zástupce vyplatí jeho peníze přímo na ruku. Nemusíte mít tedy bankovní účet. Stejným způsobem se realizuje i splácení půjčky. Každý měsíc klienta opět navštíví obchodní zástupce a vybere si od něj pravidelnou splátku.

Bezhotovostní půjčka ExpressCash

Bezhotovostní půjčka ExpressCash je podobný produkt. Vyřízení úvěru je rychlé a své peníze můžete mít vyplaceny už do 24 hodin od podání své žádosti online. Půjčka je zcela bezpečná a důkladně prověřená. Nehrozí vám žádné poplatky vybírané předem. Úrokové sazby patří spíše k těm vyšším. U některých půjček jde dokonce o více než dvojnásobek půjčené částky. Zřídíte-li si například půjčku ve výši 50 000 korun se splatností 20 měsíců, zaplatíte nakonec ve výsledku celkem 109 900 korun. Poplatek tak bude činit 59 900 korun.

Půjčka ExpressCash

Hotovostní půjčka není jediným produktem značky ExpressCash. Kromě ní je v nabídce i bezhotovostní úvěr, jenž přináší o dost vyšší úvěrový rámec, ale má i přísnější požadavky. Půjčit si lze od 100 000 korun až do 10 000 000 korun. Celkovou dobu splácení si lze rozložit až na dobu 20 let. Základní podmínkou je zde ale ručení nemovitostí, bez čehož nebude žádost schválena.

Žádost o půjčku

  • půjčka je vyplácena v hotovosti, nemusíte tak mít žádný bankovní účet
  • výše úvěru je od 5 000 korun až do 50 000 korun
  • dobu splácení si můžete zvolit ze tří možností, tedy 14, 17 či 20 měsíců
  • noví klienti si mohou poprvé půjčit maximálně na 17 měsíců
  • úvěr určený pro zaměstnance, živnostníky, matky na mateřské dovolené i důchodce
  • není nutno mít žádného ručitele ani zástavu majetku
  • půjčku lze předčasně splatit bez jakýchkoliv dalších sankcí
  • půjčka je neúčelová a peníze lze použít na libovolný účel
  • peníze dostanete rovnou na ruku bez nutnosti mít bankovní účet

CTA chci půjčit

Při projednání žádosti se dozvíte i konkrétní výši splátek a informaci o navýšení půjčky. Žádost si lze podat online nebo prostřednictvím telefonu. K vyřízení je třeba platný občanský průkaz, potvrzení o trvalém nebo přechodném pobytu, pracovní smlouva či živnostenský list a doklad potvrzující příjem. Až na vyšší poplatky a úroky jde o spolehlivou půjčku, kdy dostanete své peníze rovnou na ruku.

Autor příspěvku: Pavla Růžičková

Zajímá mě ekologie, příroda, zdravý životní styl, fitness, bydlení i zahrada, ale i ekonomika, osobní rozvoj a všechny zajímavé projekty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *