everyday+

Půjčka EveryDay+ recenze, zkušenosti, diskuze

Jde o další typ mikropůjčky pohybující se v nižších hodnotách spojený s jistotou rychlé a jednoduché žádosti. Tu můžete realizovat online, anebo využít mobilní telefon. Potěší vás i fakt, že se jedná o tuzemskou společnost. Nabídne vám až 12 000 korun, které mohou být využity skutečně na cokoliv.

everyday+ půjčka

Kolik vám Everyday Plus půjčka nabízí

Nejnižší sumou je 100 korun a nejvyšší sumou, o kterou si lze u produktu Everyday Plus půjčka zažádat je částka 12 000 korun. Vždy platí, že se jedná o půjčku neúčelovou, nikdo se vás tedy neptá, na co peníze použijete. Je možné ji jenom využít na cokoliv a není třeba se obávat, že by účel musel být komukoliv sdělován. Nemusíte ani následně dokládat jakékoliv doklady.

Výše úrokové sazby

Jde o takzvanou mikropůjčku a úroková sazba je poměrně vysoká. Na druhou stranu se ale ani tento typ půjčky nijak výrazně neliší od ostatních konkurenčních úvěrů. EveryDay+ půjčka může být zařazena mezi průměr trhu. Poplatek za výběr činí 20 %, úrok při postupném splácení také 20 % a RPSN od 224,77 % do 422,11 %.

Podání žádosti a její vyřízení

Everyday Plus je snadná. Samozřejmostí je přijetí žádosti i její vyřízení bez poplatku. Nejprve je třeba vyplnit samotnou žádost, která souvisí s výběrem konkrétního úvěrového produktu. Následně počkáte na schválení, které je velmi rychlé. Obvykle netrvá déle než 15 minut. Pokud je žádost schválena, je možno požádat o výběr peněz. Ty jsou pak okamžitě zasílány na bankovní účet. Finanční prostředky je možné nechat zaslat naráz nebo i postupně. Podmínkou je nutnost zaslání korunového poplatku, který slouží pro ověření vašeho bankovního účtu.

every day+ půjčka

Kdo si může o půjčku požádat a co k ní potřebuje

Celý proces vyřízení proběhne online či telefonicky. Všechny potřebné informace k vyřízení půjčky jsou uváděny výhradně v rámci žádosti. Nejde o složité papírování a další administrativu. Stačí vám tedy buď mobilní telefon, nebo internet.

  • věk minimálně 18 let
  • české státní občanství
  • pravidelný příjem
  • bankovní účet
  • doklad totožnosti

Alternativa několika typů úvěrů

V základní podobě je Everyday+ půjčka klasickým úvěrovým produktem, kdy si vyberete celou částku naráz. Tu můžete hradit v jednotlivých měsíčních splátkách, nebo ji vrátit jednorázově do 45 kalendářních dní. Půjčka může být jakousi virtuální alternativou kreditní karty. Získáte předschválený úvěrový limit a je na nás, kdy a jak jej budete čerpat. Můžete si jej také nechat dle potřeby posílat na běžný bankovní účet s možností průběžného nebo jednorázového vracení částky.

CTA chci půjčit

Everyday Plus půjčka

Everyday Plus půjčka je zajímavá tím, že lze peníze průběžně čerpat i průběžně splácet. Dalším pozitivem je rychlost vyřízení do 15 minut a snadné podmínky získání. Vyšší úroková sazba činí 20 %. V případě krátkodobých finančních úvěrů se jedná o celkem dobrý produkt.

Autor příspěvku: Pavla Růžičková

Zajímá mě ekologie, příroda, zdravý životní styl, fitness, bydlení i zahrada, ale i ekonomika, osobní rozvoj a všechny zajímavé projekty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *