Rychlá půjčka vám vytrhne trn z paty před výplatou

Vzhledem k neustále se zvyšujícím nákladům a cenám se občas může dostat do finanční tísně. Pokud vám však zbývají do výplaty ještě dva týdny, trn z paty vám vytrhne rychlá půjčka. Nicméně, je nezbytné podotknout, že o úvěrové produkty byste si měli žádat až v krajním případě a z rozumného důvodu. V následujících řádcích vám prozradíme, jak postupovat při výběru.

V současné době má rychlá půjčka pověst nevýhodného produktu, který vás může dostat do nemalých problémů. Česká národní banka však začala regulovat i nebankovní trh, a proto se nemusíte ničeho obávat. Stačí si jen pohlídat výšku úrokových sazeb a dalších nákladů. Rychlá půjčka má totiž i své přednosti.

Proč rychlá půjčka?

V první řadě vás jednoznačně nadchne takřka okamžité vyřízení, přičemž nemusíte dokonce ani nikam chodit, všechno zvládnete zajistit z pohodlí svého domova. Vyhnete se tedy obchodním schůzkám a nemusíte dokládat tolik dokumentů. Většinou si vystačíte s dvěma doklady totožnosti a někdy dokladem potvrzující pravidelný příjem. Záleží však na konkrétním poskytovateli.

Nezapomeňte využít srovnávač půjček, který vám prozradí, jaký produkt je výhodný a jaký naopak nikoliv. Srovnání půjček vám může ušetřit spoustu peněz, protože hned uvidíte výšku úrokových sazeb i RPSN, což je také velice důležitá hodnota.

Jak požádat o rychlou půjčku?

Každý poskytovatel má sice jiné podmínky, ovšem postup většinou bývá stejný. Přímo na stránce poskytovatele vyplníte jednoduchý formulář žádosti o půjčku. Všechny věci se vyřizují online, takže si vystačíte třeba jen s mobilním telefonem. Vyplníte osobní údaje a požadavky na půjčku (výše částky a podobně). Formulář odešlete ke zpracování, a potom jen čekáte na vyjádření.

V případě schválení jsou vám peníze ihned odeslány na bankovní účet a můžete je využívat k jakémukoliv účelu.

Autor příspěvku: redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *