Mince_PR

Investování do drahých kovů je pro každého

Zlaté a stříbrné slitky nebo mince. Nejspíš byste tomu nevěřili, ale investovat do nich můžete i vy. Nepotřebujete mít našetřené statisíce, naopak stačí pár stovek. A ani kvůli tomu není třeba opouštět domov, protože nakoupíte pohodlně přes e-shop.

Do čeho investovat, je nesnadná otázka. Jaké možnosti vám zbývají, pokud nemáte miliony, abyste koupili nemovitost, a nechcete se vázat na určitou dobu, jako je tomu v případě termínovaného vkladu? Jednou z velmi zajímavých voleb je investice do stříbra a zlata

Hodnota zlata a stříbra stoupá

Množství dostupného zlata a stříbra na planetě se snižuje. Jednou ho vyčerpáme a další už prostě nebude, pokud tedy nepřijdeme na nějaký způsob, jak je vytvářet uměle. Kdy to bude, si netroufáme předpovídat, naše generace se toho pravděpodobně nedožije. I tak ovšem hodnota zlata a stříbra stále stabilně stoupá. Krátkodobé výkyvy směrem dolů se objevují, ale dlouhodobě hodnota roste. Jestli vám tedy jde o investici v řádech několika let, právě jste ji našli.

Nevažte se, své peníze získejte kdykoliv

Další obrovskou výhodou, kterou přinášejí stříbrné a zlaté investiční slitky i stříbrné, zlaté mince je možnost kdykoliv je prodat. Jakmile budete potřebovat peníze, nemusíte na nic čekat. Drahé kovy prodáte snadno a kdekoliv na planetě.

Nákup je skutečně jednoduchý

Jednoduchost do investic do drahých kovů přinesla společnost AuPortal, která patří k nejznámějším obchodníkům s drahými kovy na území ČR a Slovenska. Provozuje e-shop, na němž si z pohodlí domova vyberete a zboží vám dorazí poštou. Nákup je snadný jako v jakémkoliv jiném internetovém obchodě.

Bohatý sortiment vás překvapí

Do čeho konkrétně investujete, je pouze na vás. Jestli nechcete do zlata a stříbra vkládat rovnou statisíce, zapomeňte na investiční zlato a zaměřte se na mince. Nejlevnější formou investice jsou stříbrné mince, které se dají sehnat i pod tisícovku. Přitom mají nejen hodnotu podobně jako investiční stříbro, ale i uměleckou cenu.

Pro začátek můžeme doporučit například stříbrné mince ze série African Wildlife vyobrazující slona afrického. Byly vytvořeny k 15. výročí, jeden typ byl vydán v nákladu 15 000 ks, druhý pouze v 500 ks. Pochází ze Somálska, mají ryzost 999.9/1000, ta menší váží 1 oz, velká má 1 kg.

V sortimentu AuPortal toho ale najdete mnohem více. Prozkoumejte, co by se vám líbilo, ať nekoupíte jen tak nějaký kus zlata nebo investiční stříbrné slitky bez přemýšlení. V Praze i Brně je možné osobní vyzvednutí, klidně se přijďte za odborníky poradit.

Autor příspěvku: redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *